Jak rezerwować

Decydując się na zakup wycieczki z portalu BIURA PODRÓŻY PAPIRUS podejmują Państwo słuszną decyzję – wszystkie oferty są na bieżąco aktualizowane , a portal umożliwia również rezerwację wybranych imprez turystycznych przez 24h dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić zarówno cenny czas jak i pieniądze, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Last Minute oraz dla klientów lubiących wcześniej planować podróż First Minute !

  1. Wyboru wycieczki dokonują Państwo za pomocą wyszukiwarki. Określone przez Państwa kryteria pomogą wybrać z naszej bazy wyłącznie oferty spełniające Państwa wymagania.
  2. Spośród wyników wyszukiwania wybiorą Państwo interesującą wycieczkę klikając w jej opis szczegółowy. Wtedy pojawią się dodatkowe informacje dotyczące konkretnego wyjazdu.
  3. Chcąc dokonać wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji proszę kliknąć „rezerwuj” i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przedstawiciel naszego biura skontaktuje się z Państwem tak szybko jak to możliwe i udzieli szczegółowych informacji.

Zapraszamy Państwa również do kontaktu e-mail lub telefonicznego (w dniach – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00) z naszym biurem, gdzie czekają na Państwa doświadczeni Konsultanci, którzy odpowiedzą na Państwa pytania.

Po ostatecznym potwierdzeniu wolnych miejsc i ceny prosimy o dokonanie przelewu do banku – ING Bank Śląski S.A. O/Kraków, na numer konta: 15 1050 1445 1000 0090 7409 5150

Płatności w formie przelewu są realizowane z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa.  Potwierdzenie wpłaty należy przesłać mailem pod adres info@podrozeinfo.net

Bilety lotnicze i dokumenty podróżne zostaną dostarczone na podany adres pocztowy lub w przypadku dokumentów i biletów elektronicznych będą wysłane pocztą elektroniczną.

Biuro Podróży PAPIRUS
31-539 Kraków
ul: Kotlarska 7/36
tel. 511 984 511
tel. 506 184 406


Facebook